درباره ما


قالیشویی متخصص
با بیش از ده سال سابقه  با بهره گیری از جدیدترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی فرش و قالی آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد و  راز ماندگاری این قالیشویی همیشه کسب رضایت مشتریان گرامی بوده است. پیشنهادات و انتقادات سازنده شما موجب پیشرفت ما می باشد.

انجام کلیه خدمات شستشو و خشکشویی از جمله:

شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت با ضمانت شستشو. شستشو انواع فرش های ابریشمی و قدیمی بدون کمترین آسیب بر روی فرش. شستشوی فرش های کرک،پشم،پنبه ، شستشوی انواع مبلمان در منزل و یا ادارات و شستشوی انواع موکت


انجام کلیه خدمات ترمیم از جمله:

رفوگری انواع فرش ماشینی و دستباف و ترمیم پارگی آنها. ترمیم سوختگی فرش های ماشینی و دستبافت. چرم دوزی فرش، لکه برداری، رنگ برداری و ترمیم بافت ریشه فرش

با توجه به اینکه قالیشویی متخصص عضو رسمی اتحادیه قالیشویان می باشد و همچنین دارای بیمه در قبال کوچکترین آسیب به کالای شما میباشد پس با خیال راحت در این سایت، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل،موکت و… ثبت سفارش آنلاین خود را قطعی کنید. بدین منظور که فرش های شما از زمان انتقال به قالیشویی متخصص تا اتمام شست و شو، در صورت ایجاد هرگونه ایراد تحت گارانتی بوده و قالیشویی قطعا پاسخگوی شماست.

 قالیشویی متخصص با افتخار آماده همکاری با تمامی مساجد، حسینیه ها، تکایا، نمازخانه ادارات و اماکن دولتی و خصوصی میباشد  

هر شرکت معتبری در هر صنعتی که باشد باید اهداف مهمی در برنامه کاری خود داشته باشد، قالیشویی متخصص با کارخانه ای مجهز همواره هدف ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و جلب رضایت مشتری داشته است. همچنین استخدام ترمیم کاران و بافندگان حرفه ای فرش از همان ابتدا یکی از بزرگترین اهداف قالیشویی متخصص بوده است. 

بدیهی است که این سایت در راستای نمایش خدمات و سرویس دهی به مشتریان و مردم عزیز تهیه شده است.ارائه خدمات ما در سراسر تهران صورت میگیرد.

×