⁨محافظ ریشه فرش

محافظ ریشه فرش

محافظ ریشه فرش

محافظ ریشه فرش و یا کاور ریشه فرش یک روش بسیار معقول، منطقی، به صرفه (از نظر مالی و زمانی) است که صرفا جهت محافظت و زیبایی از فرش شما به کار می رود و باعث افزایش عمر فرش شما می شود.

ریشه فرش یکی از قسمت هایی از فرش است که در معرض دید بوده و به فرش جلوه خاصی می بخشد. فرش ها دارای ریشه های سفید و شیری رنگ هستند که خیلی زود کثیف می‌شوند و با توجه به رفت و آمدها نیز ریشه ها شکل نامنظمی به خود می گیرند، هرچند ریشه های فرش به علت نازکی و ظریف بودن بیشتر در معرض آسیب و پارگی هستند اما پا خوردن فرش ها می تواند موجب کثیفی و پوسیدگی آن ها شود. علاوه بر این موارد، ریختن مواد مختلف نیز می‌تواند موجب پوسیدگی ریشه ها ی فرش شود.

ریشه های فرش یکی از مهمترین قسمت های فرش است که باید حتما از آن محافظت کنید، چرا که در صورت پوسیدگی آنها امکان آسیب رسیدن به بدنه اصلی فرش هم وجود دارد. محافظت از ریشه  فرش نه تنها زیبایی فرش شما را حفظ خواهد کرد بلکه موجب می شود که هزینه های زیاد بر شما برای تعمیر و بازسازی تحمیل نشود.

در واقع کاور ریشه فرش بهترین روش محافظت از ریشه فرش است که قالیشویی متخصص این کار را در روش های

  • لفافه دوزی
  • نصب کاور توری
  • نصب کاور دکوراتیو

برای فرش های شما به نحو احسن انجام میدهد.

یکی از زیبایی های قابل انکار فرش ها ریشه های آن است، پس بهتر است آنها را به شکل طبیعی خود نگه دارید و یا در صورت لزوم از روش بافت ریشه فرش و تا کردن ریشه به زیر فرش کمک بگیرید، اما به سبب جلوگیری از آلوده شدن و نامنظم شدن ریشه های فرش حتما  برای محافظت صحیح از محافظ ریشه فرش توسط قالیشویی متخصص استفاده نمایید.

کاور های مختلفی در قالیشویی متخصص موجود است و در این حالت ریشه های فرش در آن تا حدودی پیداست و این باعث زیبایی و جلوه فرش میشود، این کاور ها باعث حفاظت تا حد قابل توجهی از ریشه شده و جریان هوا به راحتی از آن عبور میکند. شما میتوانید زمانی که فرش هایتان به قالیشویی متخصص انتقال داده شد، درخواست بدهید که به ریشه فرش تان محافظ بزنند و همچنین نوع محافظ را نیز انتخاب نمایید .

قالیشویی متخصص در زمینه محافظ ریشه فرش دارای کاورهای فرش متنوعی میباشد، که فرش شما را بسیار زیبا و شکیل می نماید.

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×