⁨لکه برداری فرش

⁨لکه برداری فرش

یکی از مراحل مهم شستشوی قالی لکه برداری از فرش است، این مرحله نیاز به مهارت خاصی  دارد، شما میتوانید به قالیشویی متخصص علاوه بر شستشوی فرش تان در از بین بردن لکه های فرش نیز اعتماد کنید.

معمولا لکه های روی فرش در اثر اتفاقات زیر نمایان می شوند :

  • ریخته شدن موادی مانند آبمیوه، چای و قهوه
  • ریخته شدن چسب، ادویه و ……….
  • تغییر رنگ فرش و تداخل رنگ های آن هنگام تماس با آب و شستشو

اگر شما هم اینروزها مشغول خانه تکانی و نظافت منزل خود هستید و میخواهید فرش خود را بشویید و یا متوجه لکه ای جدید در فرش خود شده اید با قالیشویی متخصص همراه باشید. لکه برداری فرش از جمله خدمات قالیشویی متخصص است. یکی از مشکلاتی که ممکن است ناخواسته برای فرش بوجود آید ایجاد لکه است.

لکه برداری از فرش

لکه برداری از فرش دستبافت

یک نکته بسیار مهم که برای سلامت فرش ها حائز اهمیت است از بین بردن لکه های تازه به وجود آمده است ، شاید همه افراد از این موضوع اطلاع نداشته باشند که لکه های به وجود آمده روی فرش به خصوص فرش های دستبافت باید به سرعت از بین بروند، برای انجام این کار شما میتوانید به قالیشویی متخصص اعتماد کنید و نگران لکه برداری فرش خود نباشید.

لکه های فرش علاوه بر اینکه تاثیر منفی بر ظاهر فرش میگذارند، منجر به افت قیمت و ارزشمندی آن نیز می شود. به خصوص اگرفرش شما دستبافت باشد. اولین قدم قبل از شستشوی فرش تشخیص نوی لکه روی فرش است، در حقیقت قالیشویی ها باید قبل از شستشوی فرش، لکه های فرش را از بین ببرند زیرا هر لکه بسته به نوع آن نحوه پاک کردن مخصوص خود را دارد. شستشوی فرش بدون پاک کردن لکه ممکن است باعث تثبیت لکه بر روی آن فرش گردد.

لکه چای روی فرش

اکثرا خود افراد از لکه ریخته شده روی فرش اطلاع دارند و اطلاعات خود را در اختیار قالیشویی قرار می دهد. و یا قالیشویی قبل از شستن فرش نوع لکه را تشخیص میدهد و سپس مواد مناسب جهت لکه برداری از فرش را انتخاب میکند این مرحله بسیار مهم است زیرا علاوه بر اینکه نوع لکه باید مشخص شود ، نوع فرش ، نو و یا کهنه بودن آن نیز در موادی که استفاده میشود اهمیت بالایی دارد، مثلا مواد لکه برداری فرش دستبافت متفاوت از لکه برداری فرش ماشینی است در این زمینه قالیشویی متخصص میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

لکه چای روی فرش کرمی

لکه برداری فرش

لکه برداری از فرش

شامپو فرش

انجام لکه برداری از فرش در منزل کار چندان سختی نیست، اما در برخی موارد ممکن است به شستشوی حرفه‌ای فرش نیاز شود که دیگر از توان و امکانات شما خارج است. اگر لکه برداری فرش های دستبافت به درستی انجام نشود و یا آب ریخته شده بر روی آنها به درستی پاک و جمع آوری نشود، می تواند باعث تداخل رنگ های فرش شود. در چنین مواردی فقط یک شرکت قالیشویی حرفه‌ای می‌تواند این کار را به‌خوبی انجام دهد. قالیشویی متخصص آماده است تا انواع خدمات مربوط به فرش را برای شما مشتریان عزیز فراهم کند.

پاك كردن لكه از روي فرش دستباف

حال  اگر فرش ارزشمند شما لکه قدیمی داشته و یا به مواد چسبنده و رنگی آغشته شده است  هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید تنها با ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با قالیشویی متخصص این لکه ها را پاک کنید. لکه برداری از فرش یکی از تخصص های قالیشویی متخصص می باشد فقط کافیست همراه ما شوید.

 

سوختگی فرش

برای سوختگی فرش باید چیکار کرد ؟!

 

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×