⁨شستشوی فرش کرک، پنبه،پشم

شستشوی فرش کرک،پنبه،پشم

شستشوی فرش کرک،پنبه،پشم

شستشوی فرش کرک

شستشوی فرش کرک به دلیل نوع بافت و جنسی که دارد از کارهای حساس در زمینه ی قالیشویی ها به شمار می‌رود. اگر شما نیز به فرش‌های کرک علاقه ‌مند هستید و یک یا چند تا از این قالی‌ها را در منزل خود دارید و نگران چگونگی شستشوی فرش دستبافت کرک کرم و روشن هستید با قالیشویی متخصص همراه شوید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

مشخصات شستشوی فرش کرک

شستشوی فرش دستباف کرک کرم و روشن یا قالی دستباف سه اصل مهم دارد.

۱- شستشوی فرش دستباف کرک کرم و روشن دارای تار و پود می‌باشند.

۲- شستشوی فرش دستباف کرک کرم و روشن پرز دارند.

۳- در این قالی‌ها پرزها دور تارها گره خورده‌اند.

شستشوی فرش کرک را از نظر متریال تشکیل ‌دهنده و نیز ابعاد و اندازه می‌توان تقسیم ‌بندی نمود. ما در قالیشویی متخصص این کار را بسیار وسواس گونه برای شما انجام می دهیم. یکی از تخصص های ما در این قالیشویی شستشوی فرش کرک می باشد.

شستشوی فرش پنبه ای

فرش های پنبه ای جز فرش های بسیارمقاوم و پرطرفدار هستند.

دقت داشته باشید که به علت مقاومت خوب پنبه اکثر تار و پود فرشها از نخ پنبه است. به جز فرش های چله ابریشم، پنبه در تابستان منزل را زیاد گرم و در زمستان زیاد سرد نمی کند.پنبه یک ماده طبیعی است و اصلا آلرژی زا نیست.

هر چند شستشوی فرش پنبه ای آسان است ؛ اما لکه برداری از آن سخت است. زیرا پنبه جاذب لکه است و لکه ها را در خود نگه می دارد.( به ویژه لکه چای و قهوه) پس شستشوی این فرش ها در منزل یا توسط قالیشویی های نا معتبر به هیچ عنوان توصیه نمی شود

برای شستشوی فرش های پنبه ای خود به قالیشویی متخصص با بیش از ده سال سابقه درخشان در امر قالیشویی مراجعه کنید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و از خدمات اعلاشویی استفاده نمایید.

شستشوی فرش پشمی

فرش پشمی را باید هر ۱۲ تا ۱۸ ماه بطور کامل بشویید.  فرش پشمی در صورتی که در شرکت قالیشویی حرفه‌ای مانند قالیشویی متخصص شسته شود، بهترین نتایج به دست می‌آید.

قالیشویی متخصص امیدوار است در این مقاله  نحوه انواع مدل های فرش  را به ‌خوبی آموخته باشید. برای سفارش شستشوی فرش خود به‌صورت اینترنتی می‌توانید به بخش سفارش آنلاین بروید و فرم مربوط به آن را پر کنید تا در اولین فرصت از طرف قالیشویی متخصص با شما تماس گرفته شود. تعرفه‌های ما را نیز می‌توانید مقایسه کنید!

به ما اطمینان کنید و شستشوی فرش کرک، پنبه،پشم خود را با خیالی آسوده به قالیشویی متخصص بسپارید، هدف اصلی ما رضایت مشتری است.

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×