⁨شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم

یکی از زیباترین و نفیس ترین فرش های دنیا ، فرش ابریشم می باشد ، حفظ، نگهداری و نظافت این فرش بسیار مهم و نیاز به دقت فراوانی دارد، همه فرش ها با توجه به نوع بافت و الیافی که دارند در نگهداری و نظافت کاملا متفاوت از هم هستند، الیافی که در بافت فرش ابریشمی استفاده می شود به گونه ایی است از هر زاویه دیدی طیف رنگی متفاوتی را مشاهده خواهید کرد.

فرش ابریشم ظریف یک زیبایی منحصر به فردی به خانه شما می بخشد.  بیشتر فرش های ابریشم در کشورهای غرب آسیا ساخته شده است و الیاف آن ها از پیله کرم ابریشم بدست می آید. الیاف ابریشم به صورت شگفت آوری قوی و بسیار انعطاف پذیر هستند. فرش ابریشم را می توان کشید اما به راحتی به سایز اصلی خود باز می گردد و این به دلیل انعطاف پذیری بالای آن است.

شستشوی فرش ابریشم یکی از خدمات تخصصی است که توسط قالیشویی متخصص ارائه می‌شود. توجه نمایید که شستشوی فرش ابریشم نسبت به شستشوی دیگر فرش‎ها دشوارتر و بسیار حساس تر است و این به دلیل ظرافت و حساسیت الیاف ابریشمی است که در بافت آن‌ها به کار رفته است. این‌گونه فرش‎ها نیاز به مراقبت دائمی دارند و روش شستن فرش ابریشم  نیز کاملاً متفاوت با انواع دیگر فرش و قالی است پس بهتر است از شستشو یا نظافت این فرش ها در منزل خودداری کنید و به قالیشویی متخصص اعتماد نمایید.

حال قبل از انتخاب قالیشویی متخصص برای شستشوی فرش ابریشم خود، با انواع فرش ابریشم بیشتر آشنا شویم

از انواع مختلف فرش‎های ابریشمی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • فرش گل ابریشم : گل‌های از ابریشم و مابقی از نخ پنبه بافته شده است.
  • فرش تمام ابریشم یا چله ابریشمی : تمامی قسمت‌ها از نخ ابریشم بافته شده است.
  • فرش کرک ابریشم : کرک‌های این فرش از ابریشم و مابقی از نخ پنبه است.

این فرش‎ها از آنجا که کیفیت و قیمت بالایی دارند و همچنین حساسیت زیادی نسبت به شستشوی ناصحیح دارند باید در نهایت دقت شسته شوند. از این ‌رو شما می‌توانید قالی‌های ابریشم خود را به قالیشویی متخصص که سابقه ای درخشان دارد بسپارید. زیرا این شرکت تخصص و تجربه کافی برای شستشوی فرش ابریشم دارد.

فرش ابریشمی از آن دست فرش های دستباف و ارزشمندی است که اگر بخواهید آن را در منزل بشویید، علاوه بر زور بازو نیاز به اطلاعات و دانش هم دارید و اگر بخواهید به شرکت قالیشویی واگذار کنید نیاز به اعتبار و اطمینان دارید.
قالیشویی متخصص با بهره مندی از ماشین آلات به روز و پرسنل با تجربه و از همه مهمتر با هدف رضایت مشتریان خود، با اعتبار و اطمینان کافی شستشوی فرش ابریشمی را با بالاترین درجه کیفی انجام خواهد داد.

این فرش‎ها نسبت به گرما یا مواد شیمیایی حساسیت زیادی دارند و مواردی مثل:

  • نور
  • گرما
  • یا مواد شوینده نامناسب

می‌تواند آسیب‌های جدی به فرش‎ ابریشم وارد کند.

اما اصلا جای نگرانی نیست ما در قالیشویی متخصص از بهترین پاک‌کننده‌های فرش برای شستن فرش ابریشم شما استفاده می‌کنیم. شما حتی می‌توانید شستشوی فرش ابریشم دستباف خود را نیز به تیم متخصص ما محول نمایید تا با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد شوینده، شستن آن را برای شما عزیزان انجام دهیم.

لازم به ذکر است درصورتی‌که فرش شما دارای مشکلی می‌باشد حتماً در زمان تحویل به همکاران ما در قالیشویی متخصص اطلاع دهید. این کار سبب می‌شود تا مشکلی برای فرش شما ایجاد نشود. زیرا برخی از آسیب‌ها ممکن است با شستشوی فرش گسترش پیدا کنند و آسیب‌های جدی به فرش وارد آورند، هرچند همکاران ماقبل از شستشو، فرش را بررسی کرده و ایرادات آن را پیدا میکنند اما با اطلاع دادن شما ، ما خدمات بهتر و موثرتری را برای شما به ارمغان می آوریم.

 

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×