⁨خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان

⁨خشکشویی مبلمان در منزل

موثرترین روش برای تمیز کردن و شستن کاناپه در خانه

مبل ها تاثیر بسزایی در دکوراسیون اتاق دارند اما اگر گرد و خاکی و لکه دار باشند از جذابیت خانه شما می کاهد. بسیاری از مردم با نحوه تمیز کردن مبل در خانه آشنا نیستند .

شستشوی مبلمان منزل

شستن مبل از قوانین خاصی پیروی می کند. اگر این اصول رعایت نشود و مبل به درستی تمیز نشود، پارچه مبل آسیب می بیند.

شماره تماس با ما : ۰۲۱۹۱۳۰۳۰۹۰

شستشوی مبلمان در منزل

اگر این روزها در بازار مبلمان هستید، احتمالا از هزینه های گزاف مبلمان مبهوت شده اید. البته یک مبل با کیفیت اغلب سال ها زنده می ماند و خیلی زود از هم نمی پاشد.

با این حال، عوامل متعددی عمر مبلمان را کوتاه می کند. به عنوان مثال، تمیز کردن کاناپه‌ها با مواد شوینده خانگی می‌تواند صدمات قابل توجهی به همراه داشته باشد.

مبل ها را نباید با مواد ساینده یا پودر تمیز کرد.

خشک شویی مبل در منزل

این باعث از بین رفتن مبلمان دوست داشتنی شما می شود. همراه با اثاثه یا لوازم داخلی، رطوبت بیش از حد بر اسفنج ها و حتی قاب کاناپه ها تأثیر می گذارد.

 شستن مبل با محلول نمک ایمن ترین و موثرترین روش برای تمیز کردن و از بین بردن کثیفی مبلمان است.

مناطقی که ما پوشش داریم :‌

شستشوی مبل در منزل تهران
شستشوی مبلمان در منزل تهران
شستشوی مبل در منزل سعادت آباد
شستشوی مبل در منزل غرب تهران

قیمت شستشوی مبلمان در منزل

همیشه نزدیک فصل بهار و نوروز بیشتر افراد  با قالیشویی های معتبر تماس میگیرند و درخواست شستشوی مبل خود را در منزل ثبت می نمایند ، مبل شویی توسط کارشناس متخصص باید انجام شود و نیاز به دانش و آموزش دارد، برای شستشو و خشکشویی مبلمان  در منزل خود به دنبال مبل شویی  با کیفیت بالا باشید، چون تخصص برای انجام اینکار بسیار مهم است قالیشویی متخصص تجربه و دانش لازم را در این زمینه دارد و شما میتوانید با اعتماد کامل شستشوی مبل خود را به قالیشویی متخصص بسپارید.

مبل شویی با قالیشویی متخصص

مبل شویی تخصصی قالیشویی متخصص، ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در محل در سراسر تهران با تعیین وقت قبلی می باشد، خشکشویی انواع مبلمان های اداری، مسکونی، سینماها و سمینارها توسط شامپو های درجه یک و پرسنلی مجرب، متعهد و آموزش دیده. ارائه و سرویس دهی خدمات را به نحو عالی برای شما انجام میدهد.

مبل ها مورد استفاده مداوم روزانه هستند و در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند. همین حالا به مبلمان نگاهی داشته باشید آیا لکه های کوچک و بزرگ روی مبل ها را می بینید؟ حتی اگر ظاهر رویه مبلمان هم تمیز باشد با کثیفی و آلودگی های بافت و درون اسفنج ها چه می کنید؟ به طور معمول مبلمان نیاز به شستشوی سالیانه دارند. سرویس خشکشویی مبلمان قالیشویی متخصص  همه روزه آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی میباشد.

خدمات شستشوی مبل در منزل

ممکن است  شما هم این تصور را داشته باشید که  هزینه مبل‌ شویی در منزل و قیمت شستشوی مبل گران است. ولی قبول کنید که شستشوی مبل در منزل به صورت دوره‌ای و سالیانه با توجه به آلودگی های موجود در هوا بسیار لازم است.

تميز كردن لكه مبل

برای اینکه مبلمان در حین شستشو آسیب نبیند لازم است تا فرد با تجربه برای خشکشویی مبل در محل اعزام شود. کار با دستگاه مبل شور تخصصی است و تنها همیار با تجربه که آموزش لازم را گذرانده باشد می تواند به نحو مطلوبی مبلمان را شستشو دهد.

دستگاه خشکشویی مبل

دستگاه های شستشوی مبل قالیشویی متخصص :

امروزه دستگاه های مخصوص شستشوی مبل امکان خشکشویی مبلمان در منزل را به راحتی فراهم کرده است. برای این منظور قالیشویی متخصص از دو دستگاه مخصوص استفاده می کند. که یک دستگاه مخصوص شستشو و دیگری مخصوص خشک کردن مبلمان است. استفاده از دستگاه های مخصوص مبل شویی مهم است تا به پارچه و یا قسمت های چوبی مبلمان آسیب وارد نشود.

چه موقع از خدمات قالیشویی متخصص برای شستشوی مبلمان استفاده کنیم ؟

بسیاری از لکه های مبلمان از بین نمی روند و یا خودمان نمی توانیم آنها را پاک کنیم در این گونه مواقع بهتر است از خدمات قالیشویی های مجاز برای شستشوی مبل ها استفاده نماییم.قالیشویی متخصص با افتخار در خدمت شماست.

مراحل شستشوی مبل شامل:

  • لکه گیری و گرفتن غبار
  • گرفتن پرزهای پارچه
  • اطلاع از جنس پارچه مبلمان
  • اطلاع از چگونگی و نوع لکه
  • استفاده از مواد متناسب نوع لکه
  • شستشوی کامل با مواد مناسب
  • گرفتن آب از پارچه و الیاف مبلمان و خشک کردن اصولی و استاندارد جهت آسیب نرساندن به مبلمان می باشد.

تمامی  مراحل شستشوی مبل توسط کارشناسان آموزش دیده توسط قالیشویی متخصص انجام می شود

شستشوی تشک خوشخواب

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×