شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی

هر ساله در نزدیکی بهار و سال نو  شستشوی فرش یکی از دغدغه های مهم خانم ها می باشد فرش یکی از وسایل مهم منزل و دارای جلوه زیادی در دکوراسیون است پس برای حفظ و نگهداری آن دقت بالایی نیاز است.

در قالیشویی متخصص در زمان شستشوی فرش ماشینی به نوع و جنس فرش توجه زیادی می‌شود. فرش‌های ماشینی انواع مختلفی دارند که هرکدام با توجه به ویژگی‌های خاص خود نیازمند یک روش شستشوی متفاوت می‌باشند.

نوع بافت و متریال به‌کار رفته در فرش های ماشینی آن‌ها را در دسته‌بندی‌های:
ابریشمی
پشمی
کرک
اکریلیک
و … قرار می‌دهد.

نحوه نظافت و شستن این نوع فرش‌ها با هم تفاوت دارد و قالیشویی متخصص برای این مسئله اهمیت زیادی قائل است.

اهمیت شستشوی فرش های ماشینی:

فرش‌های ماشینی به دلیل استفاده از مواد مصنوعی و پلاستیکی به‌عنوان تارو پود فرش بیش از فرش‌های دستباف خاک و غبار را به خود جذب می‌کنند. همچنین انواع آلودگی‌ها می‌تواند روی این فرش‌ها بنشیند بنابراین نیاز به نظافت تخصصی بر اساس نوع فرش ماشینی دارند. شما حداقل سالی یکبار نیاز به شستشوی فرش ماشینی خود دارید اما اگر آلودگی خاصی مثل انواع لکه‌ها فرش شما را کثیف کرده باشد می‌توانید از خدمات قالیشویی متخصص کمک بگیرید. در زمینه شستشوی فرش ماشینی قالیشویی متخصص با کادری مجرب،دستگاههای تخصصی و سابقه درخشان میتواند همراه شما باشد.

شستشوی فرش یک کار تخصصی است،  اما یک قالیشویی خوب علاوه بر تخصص در شستشوی فرش، نیازمند مدیریت درست فرآیند و تعهد است. در واقع وقتی صحبت از شستشوی فرش‌ها به صورت انبوه می‌شود، مسئله مدیریت، زمان‌بندی و دریافت و تحویل فرش‌ها موضوع بسیار مهمی می‌شود. مدیران قالیشویی متخصص، می‌کوشند بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم کنند. به همین دلیل در قالیشویی متخصص مراحل دریافت سفارش، حمل فرش‌ها از مبدا، شستشو و خشک کردن و تحویل آنها به مشتری، در یک فرایند کاملا مدیریت شده انجام می‌شود.

شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی متخصص طی چند مرحله انجام می گیرد ابتدا توسط دستگاه های مخصوص خاک گیری شده و بعد به میزان زیادی آبدهی می شوند تا کاملاً خیس و تر شوند در نهایت با ورود به دستگاه اتوماتیک و کاملاً نظارت شده شستشو و آبکشی می شوند .

ما در قالیشویی متخصص، فرش‌های شما را با دقت بسیار زیاد، به صورت لول شده، به محل شستشوی فرش ماشینی برده، با همان دقت و حساسیت آن را شستشو داده و خشک می‌کنیم و در نهایت به صورت لول شده و کاور شده، در زمان درخواستی مشتری، آنها را تحویل می‌دهیم، پس با خیالی آسوده با ما به شماره 91303090-021 تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما فرش شما را تحویل بگیرند.

قالیشویی متخصص

همیشه ما سعیمون در قالیشویی متخصص بر این بوده که با اشتراک اطلاعات به صورت کامل بتوانیم گامی در راحت انتخاب کردن مشتری قرار دهیم تا با خیال راحت خدمات خود را انتخاب کنند

×